Fylkespolitikarane

Desse 31 politikarane utgjer fylkestinget i Sogn og Fjordane 2015–2019.

Jenny F√łlling.jpg

Jenny Følling

Fylkesordførar

Senterpartiet
jenny.ellaug.folling@sfj.no
479 05 990

Fylkestinget
Fylkesutvalet
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkesvalstyret
Vestlandsrådet

√Öshild Kjelsnes.jpg

Åshild Kjelsnes

Fylkesvaraordførar

Arbeidarpartiet
ashild.kjelsnes@sfj.no
918 88 568

Fylkestinget
Gruppeleiar, Arbeidarpartiet

Fylkesutvalet
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkesvalstyret
Vestlandsrådet

Sigurd Erlend Reksnes.jpg

Sigurd E. Reksnes

Senterpartiet
sigurd.erlend.reksnes@sfj.no
913 79 271

Fylkestinget
Gruppeleiar, Senterpartiet
Fylkesutvalet
Hovudutval for samferdsle
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkesvalstyret
Fylkestrafikktryggingsutvalet

Aleksander √ėren Heen.jpg

Aleksander Øren Heen

Senterpartiet
aleksander.oren.heen@sfj.no
911 34 842

Fylkestinget
Fylkesutvalet
Hovudutval for næring og kultur
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkesvalstyret

Karen Marie Hjelmeseter.jpg

Karen Marie Hjelmeseter

Senterpartiet
karen.marie.hjelmeseter@sfj.no
918 47 736

Fylkestinget
Hovudutval for næring og kultur
Finansutvalet
Planutvalet

Gunn √Ömdal Mongstad.jpg

Gunn Åmdal Mongstad

Senterpartiet
gunn.amdal.mongstad@sfj.no
951 71 031

Fylkestinget
Hovudutval for opplæring
 

Anders Ryssdal.jpg

Anders Ryssdal

Senterpartiet
anders.ryssdal@sfj.no
977 06 880

Fylkestinget
Hovudutval for opplæring

Arnstein Menes.jpg

Arnstein Menes

Senterpartiet
arnstein.menes@sfj.no
416 72 733

Fylkestinget
Hovudutval for samferdsle
Fylkestrafikktryggingsutvalet

Ole Johnny Stubhaug.jpg

Ole Johnny Stubhaug

Senterpartiet
ole.johnny.stubhaug@sfj.no
959 31 578

Fylkestinget
Hovudutval for opplæring
 

Gunn Sande.jpg

Gunn Sande

Senterpartiet
gunn.karin.sande@sfj.no
905 27 745

Fylkestinget
Hovudutval for samferdsle
Fylkestrafikktryggingsutvalet

Erlend Haugen Herstad.jpg

Erlend Haugen Herstad

Senterpartiet
erlend.haugen.herstad@sfj.no
916 44 740

Fylkestinget
Hovudutval for næring og kultur
 

Hilmar H√łl.jpg

Hilmar Høl

Arbeidarpartiet
hilmar.hol@sfj.no
902 01 564

Fylkestinget
Fylkesutvalet
Hovudutval for næring og kultur
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkesvalstyret

Helen Hjertaas.jpg

Helen Hjertaas

Arbeidarpartiet
helen.hjertaas@sfj.no
57 84 91 06

Fylkestinget
Fylkesutvalet
Hovudutval for samferdsle
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkestrafikktryggingsutvalet
Fylkesvalstyret

Torbj√łrn Vereide.jpg

Torbjørn Vereide

Arbeidarpartiet
torbjorn.vereide@sfj.no
908 32 717

Fylkestinget
Hovudutval for næring og kultur
 

Harald Bjarte Reite.jpg

Harald Bjarte Reite

Arbeidarpartiet
harald.bjarte.reite@sfj.no
901 50 161

Fylkestinget
Hovudutval for samferdsle
Fylkestrafikktryggingsutvalet
 

Karianne Torvanger.jpg

Karianne Torvanger

Arbeidarpartiet
karianne.torvanger@sfj.no
996 06 484

Fylkestinget
Hovudutval for opplæring
Finansutvalet
Planutvalet

Henrik Oppen.jpg

Henrik Oppen

Arbeidarpartiet
henrik.oppen@sfj.no
911 06 242

Fylkestinget
Hovudutval for opplæring

Odd Atle Stegegjerdet.jpg

Odd Atle Stegegjerdet

Arbeidarpartiet
odd.atle.stegegjerdet@sfj.no
994 59 374

Fylkestinget
Kontrollutvalet

Senea Sabanovic.jpg

Senea Sabanovic

Arbeidarpartiet
senea.sabanovic@sfj.no
970 23 702

Fylkestinget
Hovudutval for opplæring

Noralv Distad.jpg

Noralv Distad

Høgre
noralv.distad@sfj.no 
913 74 976

Gruppeleiar, Høgre
Fylkestinget
Hovudutval for samfersle
Finansutvalet
Planutvalet
Fylkestrafikktryggingsutvalet
Vestlandsrådet

Sonja √ėvre-Flo.jpg

Sonja Øvre-Flo

Høgre
sonja.merethe.ovre-flo@sfj.no
975 21 188

Fylkestinget
Hovudutval for opplæring

Bj√łrn Hollevik.jpg

Bjørn Hollevik

Høgre
bjorn.erik.hollevik@sfj.no
913 81 879

Fylkestinget
Fylkesutvalet
Hovudutval for samferdsle
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkestrafikktryggingsutvalet
Fylkesvalstyret

Anne K. Lilleaasen.jpg

Anne K. Lilleaasen

Høgre
anne.kristin.lilleaasen@sfj.no
480 80 022

Fylkestinget
Hovudutval for næring og kultur

Trude Brosvik_150x225.jpg

Trude Brosvik

Kristeleg Folkeparti
trude.brosvik@sfj.no
913 14 389

Gruppeleiar, KrF
Fylkestinget
Fylkesutvalet
Hovudutval for opplæring
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkesvalstyret
Vestlandsrådet

Jon Olav Kvamme.jpg

Jon Olav Kvamme

Kristeleg Folkeparti
jon.olav.kvamme@sfj.no
971 90 084

Fylkestinget
Hovudutval for næring og kultur

Gunhild Berge Stang.jpg

Gunhild Berge Stang

Venstre
gunhild.berge.stang@sfj.no
976 53 785

Gruppeleiar, V
Fylkestinget

Fylkesutvalet
Hovudutval for samferdsle
Finansutvalet
Planutvalet
Likestillingsutvalet
Fylkestrafikktryggingsutvalet
Fylkesvalstyret

Alfred Bj√łrlo.jpg

Alfred Bjørlo

Venstre
alfred.bjorlo@sfj.no
480 82 652

Fylkestinget
Hovudutval for opplæring

Frank Willy Djuvik.jpg

Frank Willy Djuvik

Framstegspartiet
frank.willy.djuvik@sfj.no
926 26 976

Gruppeleiar, FrP
Fylkestinget
Kontrollutvalet
Finansutvalet
Planutvalet

Marita Aarvik.jpg

Marita Aarvik

Framstegspartiet
marita.gunn.aarvik@sfj.no
996 27 989

Fylkestinget
Hovudutval for næring og kultur

Jakob André Sandal.jpg

Jakob André Sandal

Sosialistisk Venstreparti
jakob.andre.sandal@sfj.no
977 77 392

Gruppeleiar, SV
Fylkestinget
Hovudutval for næring og kultur
Finansutvalet
Planutvalet
Vestlandsrådet

Stein Malkenes.jpg

Stein Malkenes

Miljøpartiet Dei Grøne
stein.faleide.malkenes@sfj.no
913 62 733

Gruppeleiar, MDG
Fylkestinget
Hovudutval for samferdsle
Finansutvalet
Planutvalet
Fylkestrafikktryggingsutvalet

 

Del dette:

Tips ein ven Skriv ut

Relaterte lenker

Tip a friendTips ein ven

Kontaktinfo

Jenny Følling
Fylkesordførar
jenny.folling@sfj.no 
479 05 990

Åshild Kjelsnes
Fylkesvaraordførar
ashild.kjelsnes@sfj.no
918 88 568

Kristin Rundsveen
Rådgjevar for fylkesordføraren
kristin.rundsveen@sfj.no
908 90 713